naučily jsme se berany duc, a mame otlučeny hlavy
🙂 to bude boulí😀
1. led 2011
tééda,o té helmičce slyším poprvé🙂Docela by jsme jí potřebovali,ono taky uhlídat malou celej den a nespustit z ní očičká,to fakt nejde🙂Berany,berany duc nás taky strašně bavej a pořád se u toho řechtáme🙂Je to sranda,vid🙂
3. led 2011
3. led 2011
musíte jí koupit helmičku 😉 říkala mi sousedka, že se dělaj speciálně pro mrňouse, co lezou a učí se chodit, aby měli hláfku v bezpečí 😀