icon

přesně před rokem jsme si přivezly Nikolku z CARu

avatar

A co,byla nějaká oslavička??

1. črc 2010
avatar
dadous
autor

@marhulinka noo šli jsme na zmrzku a zmokly jsme

1. črc 2010