tak asi mame šestou nemoc,po horečce se začínaj dělat pupínky
jééé......koukám, že máme stejně staré děti (já mám teda ještě jedno navíc:+) .Můj nejstarší syn je v květnu 90 a naše Elli je březen 2010..... Mrkla jsem na vaše fotečky...a Niki je suprovní princezna:+)
On už si bydlí sám...takže přijede jen občas-a pohoda. Elli spíš miiiluje toho mladšího(14)-ten s ní dělá denně blbiny (tak jako tatušák)... Myslím, že jsem na Tebe narazila někde v diskuzi na MK, když jsem jela v IVF.Byly jsme na tom úplně stejně: já měla termín 21.3...nakonec jsme to domluvili krapet dřív....Teď jsem jen mrkla na březnové dětičky- ať jsme s Elli trochu v obraze🙂
jj....myslím, že jsme asi tak stejně staré (počítám podle dětí:+)
Já si Ellinku "naložila" ke kulatinám:+)
tyjo,tak ty sou super a na ty treti vypada uplne jak ten nejhodnejsi andilek haha
To je nám moc líto :( Ať to Nikolku co nejdřív přejde! Myslíme na vás holky!