tak řemínky už jsme vyhodily, kyčlyčky mame v pořadku
tak doky poslechl a strčil si je taaaaaaaam??😀 Počkej,teď ti Nikča začne rovnou běhat.-D
14. říj 2010
dadous
autor@marhulinka no jo dneska furt mrskala nohama 😀
14. říj 2010
@dadous tak se těš,matko,páč to už nebude vůbec žádné leháro😀
14. říj 2010
mooc moooc Nikolce gratulujeme, je super, že už má kyčličky v pořádku 🙂