icon

už dvakrat jsme se vyčurali do nočníku

avatar

Nikča je šikulínka šikulínkovitá🙂 Že by po mamince??

13. říj 2010
avatar
dadous
autor

hele asi jo😀
@marhulinka

13. říj 2010
avatar

@dadous taky po kom jiným by byli děti šikovný,co??😀

14. říj 2010