už dvakrat jsme se vyčurali do nočníku
dadous
autorhele asi jo😀
@marhulinka
13. říj 2010
@dadous taky po kom jiným by byli děti šikovný,co??😀
14. říj 2010
už dvakrat jsme se vyčurali do nočníku
hele asi jo😀
@marhulinka
@dadous taky po kom jiným by byli děti šikovný,co??😀
Nikča je šikulínka šikulínkovitá🙂 Že by po mamince??