A je to tu! První samostatné krůčky na obzoru!!! Sice nejisté a padá se mamce do náruče, ale jsou!
no tak to je super - sice tedy hlavně pro Peťulku, maminka se asi opravdu nalítá, ale také moc moc gratulujeme a hurá pro nový botičky 🙂
13. bře 2012
no gratuluju!! to my zatim ještě ne, bojí se 🙂
13. bře 2012
super, super!!! Jen tak dál 🙂))
14. bře 2012
Moc gratulujeme, za chvilku ji budeš honit po celém bytě.