Včera jsme byly poprvé plavat v obří vaničce a cvičit, malé se to moc líbilo, tak budeme chodit pravidelně.
daisy14
autorMohly jsme chodit od 6 týdnů, ale začly jsme te´d a je to super! Malé se v té spoustě vody líbilo jak se tam nadnášela jako v bříšku🙂
8. dub 2011
My jsme na vaničkování nebyli, ale pokud bych měla ještě někdy nějaký mimčo, tak bych do toho určitě šla... myslím že to má pozitivní vliv i na motoriku později... a i na psychiku... super!
8. dub 2011
jééé tak brzičko?