icon
1 / 1
avatar

Letos budu nosit radeji birkini...pribrala jsem asi deset kg!

6. dub 2020
avatar
apacheee
AMBASADORKA

já budu chodit nahoře bez... a líbí se mi, jak to dostává najednou úplně jiné rozměry 😂

6. dub 2020
avatar

@apacheee úplně nahoře bez 😀😀

6. dub 2020
avatar

@apacheee ...a chlapi od pytlíku dolů 😁

7. dub 2020