@kackacka37 některé by to řešily zde na MK
25. lis 2021
@zazana81 😂je to možné
25. lis 2021
danask88
autor@kackacka37 Známou se příznaky “zmatenost, ospalost, poruchy vědomí” poslali z pohotovosti domů. Tak jsem jí napsala že neexistuje, že má snad dát raději nohu do dveří a vzor jí už dítě zkolabovalo a pak bylo měsíc na JiP.
25. lis 2021
danask88
autorNé vzor ale vtom
25. lis 2021
@danask88 tak možná je to letáček spíše pro Dr 😬...jinak já mám s pohotovostí jen samé dobré zkušenosti.
26. lis 2021

Jako asi jo no...i když nevím, která matka, když by viděla něco podobného u svého dítěte by to neřešila s Dr i bez letáčků.