tak už jen 18 dní do porodu, bojím....bojím....
opravdu neboj i když ty bolky jsou nepříjemné za sebe říkám že to bylo to nejkrásnější co mně v životě potkalo
21. lis 2010
tak už jen 18 dní do porodu, bojím....bojím....
opravdu neboj i když ty bolky jsou nepříjemné za sebe říkám že to bylo to nejkrásnější co mně v životě potkalo
neboj se dá se to zvládnout, já měla křížové bolesti a už jsem je zapomněla, to mimčo za to stojí