icon

tak už jen 18 dní do porodu, bojím....bojím....

avatar

neboj se dá se to zvládnout, já měla křížové bolesti a už jsem je zapomněla, to mimčo za to stojí

14. lis 2010
avatar

opravdu neboj i když ty bolky jsou nepříjemné za sebe říkám že to bylo to nejkrásnější co mně v životě potkalo

21. lis 2010