icon

Dnes UTZ, bublinka má 1cm a je tam kde má být 🙂 Ty tři týdny dokud nebude srdíčko budou nekonečný...

avatar

citim s Tebou 🙂 taky cekam na potvrzeni srdicka 🙂 jsem 6tt .)

5. kvě 2011
avatar

@sarusinka a na UTZ jsi viděla dutinku a v ní "něco" ? Já viděla jen dutinku a tak se modlim aby tam prcek někde byl.... 🙂 To čekání je děs,co?

5. kvě 2011
avatar

je to sileny. videla jsem dutinku a zloutkovy vacek.tak se taky modlim aby tam priste bylo miminko🙂

5. kvě 2011
avatar

hele já u Filípka viděla jen dutinka, pak na dalším utz už něco v dutince a na dalším už srdíčko

13. kvě 2011