Pro vyznavačky značky Next. Včera jsem byla v Europarku ve Šterboholech a ruší tam prodejnu Next a na vše mají poloviční a nižší ceny. Já si tam vyhlídla pro prcka nádherný zimní kabátek z 900Kč na 300Kč, to je krásná cena.
jeste neee 😀 cekam na manzela :D nechce se mi jit samotne :D
jinam tam necham nehorazny prachy :D
no tak to je super, manzel jeansy potrebuje :D tak snad tam budou nejaky pekny 🙂 to uz se tesim, doufam, ze tam toho maji jeste hodne na ty deti :D nebo je to tak jako kdyz ma next vyprodej a tahaj se tam o to? :D
no a maji tam toho hodne? :D nebo to detsky je uz prohrabany? :D
tak jsem tam byla, nchala jsem tam dva litry, a mam jen jedny džínečky pro miminko, zbytek pro nas :D
ale jako hnusny hadry tam byly, to mas pravdu, mam asi jiny vkus :D jako ty :D
ty brdo, a maji tam jeste neco? :D to musim dneska zajet 🙂