icon

Prosím o radu . Jaký je rozdíl mezi modelem kočárku X lander XA 2011 a X lander XA 2010? Děkuji

avatar

Všimlka jsem si že mají navíc nějaké barevné kombinace, jinak myslím že jsou stejný

30. črc 2011
avatar

ukočárkku 2011 jde navíc sportovní sedačka po i proti směru jízdy! Pak jiný barevní kombinace, poklop na košík pod kočárkem. To jen, co vím já 🙂

30. črc 2011
avatar

samozřejmě barevný kombinace..hups..pardon za překlep!

30. črc 2011