Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  danitelitha
  10. kvě 2017    Čtené 84x

  Veltie

  Nu a máme tady závěrečnou recenzi. V jejím úvodu bych moc ráda poděkovala za výběr k testování toaletního papíru Veltie. Velmi nás doma testování bavilo, i když šlo o vcelku diskrétní téma.

  Tento výrobek splnil moje očekávání. Cena je vzhledem ke kvalitě odpovídající a srovnatelná s konkurencí. Vyzdvihuji pevnost a vysokou savost. Povrch je jemný, příjemný na dotek a nedráždí, lze použít i jako kuchyňská utěrka, kapesník atd. Při používání se netrhá. Co se týká nevýhod, musím zmínit fakt, že při utržení z role se občas útržek roztrhne nebo se neodtrhne na místě, které je tomu určené. Další nevýhodou tohoto toaletního papíru je jeho pomalá rozpustnost ve vodě, což může způsobit ucpání toalety. Na druhou stranu, díky této vlastnosti může tento papír najít všestrannější využití (jako utěrka apod.)

  Neméně podstatným pozitivním prvkem, je praktické balení toaletní toaletního papíru. Na horní části je drzák na přenášení, čímž ne všechny draží papíry disponují.

  Shrnutí:

  Klady:

  • Pevnost
  • Povrch příjemný na dotek, nedráždí
  • Vysoká savost

  Zápory:

  • Při utržení z role se občas trhá jinde než by měl
  • Dlouho se rozpouští ve vodě – riziko ucpání toalety

  #test_veltie
  Dve rulicky odzkouseny, uz brzy napisi zaverecnou recenzi.Nicmene, ma mala sestrenice, velmi ocenila motiv medvidka 🙂.

  danitelitha
  Zpráva byla změněna    4. kvě 2017    

  #test_veltie
  Arsenal nabit, zitra pridam prvni "kontaktni" recenzi 😇

  #test_veltie
  Tak uz nam dosel toaletni papir na testovacku.Mala zbesile rozbaluje a ja musim prozatim pochvalit prijemnou,nevtiravou vuni 🙂.