Ahojte maminky...potrebovala by som poradit...moj syncek ma dva a pol mesiaca a zacal mi dost casto zvracat po kojeni...neviem ci to je u takychto miminiek normalne...bojim sa ci to nie je vazne lebo este len minule mal crevnu virozu ktoru este poriadne neprekonal....a stale pocas skoro celeho dna si cmula psrty...neviem fakt co mam robit
Po každém kojení si syn ublinknul - bylo to přejídáním a jak hltal...později se to srovnalo a nebylo to tak frekventované 🙂
Takze nemam utekat na pohotovost ak by dalej zvracal?
Nas maly doslova blil jak sakal,nektere deti to tak maji,srovnalo se to az kolem 10 mesice.Pokud prospiva,neubyva na vaze,tak je to v poho.
Ano chvalabohu pribera na vahe....dakujem Vam pomohli ste mi
V kombinaci s tím cucáním ručiček mi to zní, jako začátek růstu zoubků 😉 dcera měla první zoubek ve čtvrtém měsíci... Co tak tuším, může z toho být průjem i teplota. Prohmatala bych pusinku, aby se zuby vyloučily kdyžtak 🙂)
Boli sme u lekara a tam si nevsimli nic co by naznacovalo ze mu rastu zubky....ale ja mam pocit ze to urcite budu zubky pretoze si ich cmula skoro neustále
je to normalni.