taky jsem byla takhle s dcerou ve 4. mesicih v nemocnici. U nas to byl zanet ledvin s vysokyma teplotama, takze si to dovedu predstavit. Preju, at jste brzy doma a vse je v poradku!!!
11. pro 2017
Už vám dělali nějaké vyšetření? Moje malá to má od včera, zatím to konzultuji s kamarádkama doktorkama a zatím je hydratovaná, takže do nemocnice zatím nepojedem.zajimalo by mě co zas litá ve vzduchu za hnusy.jinak přeju brzké uzdravení.
11. pro 2017
nechci strašit, ale my měli zauzlení střev ☹
11. pro 2017
danus89
autorMá to od nachlazení... Ráno sem ji odsala nosík, splichla mořskou vodu a asi ji nasala do krku a než sem ji dala do postýlky tak to litalo
11. pro 2017
Rychle se uzdravte😘
11. pro 2017

Ať jste brzy doma a mala v pořádku🙂