icon

Chuderka moje malá... Ráno začala zvracet, odvezli nás do nemocnice. Jsme tu na pozorování přes noc. Achjo

avatar

Ať jste brzy doma a mala v pořádku🙂

11. pro 2017
avatar

taky jsem byla takhle s dcerou ve 4. mesicih v nemocnici. U nas to byl zanet ledvin s vysokyma teplotama, takze si to dovedu predstavit. Preju, at jste brzy doma a vse je v poradku!!!

11. pro 2017
avatar

Už vám dělali nějaké vyšetření? Moje malá to má od včera, zatím to konzultuji s kamarádkama doktorkama a zatím je hydratovaná, takže do nemocnice zatím nepojedem.zajimalo by mě co zas litá ve vzduchu za hnusy.jinak přeju brzké uzdravení.

11. pro 2017
avatar

nechci strašit, ale my měli zauzlení střev ☹

11. pro 2017
avatar
danus89
autor

Má to od nachlazení... Ráno sem ji odsala nosík, splichla mořskou vodu a asi ji nasala do krku a než sem ji dala do postýlky tak to litalo

11. pro 2017
avatar

Rychle se uzdravte😘

11. pro 2017
avatar
danus89
autor

@biton z čeho se to udělá?

11. pro 2017
avatar

@danus89 to mi nedokázal nikdo říct....jen prostě, že se to někdy stává...

11. pro 2017