Já jsem úplně v háji!!! Jsem si myslela, že už mám najity svatební šaty. Teď koukám na net a nevím jaký dřív.. ještě že mám 3/4 roku do svatby a můžu vybírat. Těžko se vybírá když mám pořád kila po porodu :(
Budeš krásná nevěsta v jakýchkoliv satech😘
19. říj 2017
danus89
autorTyhle jsou ty první
19. říj 2017
Urcite doporucuju v nejakem salonu ozkouset strihy...dle osobni zkusenosti...mela jsem predstavu o satech a kdyz jsem si je oblekla, byl to propadak, takze jsem se vdavala v satech, ktere bych si sama nevybrala a ani je nehledala a byla to nejlepsi volba...
20. říj 2017

Určitě jít první do salonu a vybrat střih který ti sedí, po netu je to na nic