Anička je sikulka😍Jul bašti ale tváří se jakoby ji nechutnalo nic🙂 takže těžko poznat ale ani to🙂
8. lis 2017
*sní
8. lis 2017
Já ji právě poprvé zacpala no mrkví
9. lis 2017
Ano též dávám dýní hodně a mrkev do dýně s bramborem třeba ve samotnou
9. lis 2017

Tak to je super my začínáme od zítra s mrkvickou ,doufám ze nám to taky tak pujde🙂