icon
2 / 3
budouci rodice...
avatar

Moc gratuluju k svatbě, vypadáte spokojeně. Už jen to miminko chybí, tak ať se brzy povede 🙂.

13. dub 2010
avatar

dark, moc vám to spolu sluší 🙂

21. črc 2010
avatar

dekuju

21. črc 2010
avatar

sluší vám to 😉 🙂

8. čer 2011