darkwitch
24. lis 2009
Čekání na zázrak 🙂
v březnu 2008 jsem přestala brát HA,
v prosinci 2008 jsme se začali snažit o mimi
... teď čekáme kdy to vyjde a stane se zázrak
jupiii gratulace letiii
20. dub 2013
darkwitch
autorJá vím, to jsem četla od Zuzky, jsem ráda, že už je ti lépe 🙂
20. dub 2013
No nekecej moc tichonce gratuluji 🙂 mam stoho velkou radost 🙂) tak hlavně at vše klape jak má .-))
20. dub 2013



moc gratuluju 🙂