icon
3 / 3
Druhá čárka, sice slabá, ale je tam :-)
avatar

Gratulíííím 🙂

20. dub 2013
avatar

Tak ted uz jen aby hezky rychle silila!!!!!!!! Myslim na vas, Klarinko!

20. dub 2013
avatar

Super! Jen tak dál, držím palce.

20. dub 2013
avatar

Potichounku gratuluji, hlavně aby sílila 🙂 Držím pěstí pro štěstí!

20. dub 2013
avatar

Holky děkuju vám 🙂

20. dub 2013
avatar

paráda, moc držím pěsti

20. dub 2013
avatar

držím palečky 🙂

20. dub 2013
avatar

to je ten nejzaslouženější pozitivní test, co jsem viděla. Gratuluju!!!!

20. dub 2013
avatar

@darkwitch Klárko nádhera, ať sílí!!!! 😵 😵

20. dub 2013
avatar

Moc moc gratuluju Klarko, drzim vsechno co mam!!!! Zaslouzene po tolika letech😉

20. dub 2013
avatar

joooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Držím všechno co můžu .

20. dub 2013
avatar

moc moc moc drzim palecky

20. dub 2013
avatar

Děkuju, doufám, že se budou držet a sílit (teda virtuálně sílit, testovat už asi nebudu 😀)

21. dub 2013
avatar

Klarko, drzime palecky, at dale siliiiii 😉

21. dub 2013
avatar

držím všechny palce, aby bylo zítra HCG jasně pozitivní a pak už jen pohodové těhulení a na konci to nejhodnější miminko - a ono bude, ty nejvíc očekávané jsou vždycky (skoro vždycky) hodné 😀

21. dub 2013
avatar

@cell to jsou KECY 🙂))))), Áňa byla pěkně uřvaná 🙂, ale to máš fuk, hlavně aby bylo 🙂))

25. čer 2013
avatar

@lichtakova : ale Áňa zas tak dlouho očekávaná nebyla 😉

25. čer 2013
avatar

@cell no tak skoro přesně dva roky....tak proti někomu to není pravda tak dlouho 🙂

25. čer 2013
avatar

@lichtakova : no vidíš, Šíša byl očekáván ještě o kousek dýl a hned byl o poznání klidnější, Klárka nás všechny trumfla, čili její miminko bude super nejhodnější 🙂

25. čer 2013
avatar
26. čer 2013
avatar

a je to rok 🙂

19. dub 2014