icon

Hcg 152IU, rosteme, huraaaaa

avatar

tak aspoň tu budeme mít (doufám, že neutečeš do jiné diskuze) nějakou čekatelku a předvoj, gratulujuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!

15. říj 2010
avatar

neutecu neboj...

15. říj 2010
avatar

to je moc prima

15. říj 2010
avatar

nikdy som to tak nikomu nezelala ako tebe GRATULUJEEEEEEMMMMMMM

15. říj 2010
avatar

gratuluji --))

15. říj 2010
avatar

Veeelika gratulaceeee!!!!! Super!!!! 🙂

15. říj 2010
avatar

Darki, no to je BOMBA 😀

16. říj 2010
avatar

Hele, prďolko, zítra na krev držím pěsti😉

19. říj 2010
avatar

@lichtakova dekuju... strach mam teda obrovsky... ale to ty urcite chapes

19. říj 2010
avatar

Dark, takže to klaplo? Ty na nás šetříš s informacemi. 🙂 Ale vidím v tvém pasu tu super novinku, tak moc a moc gratuluju! Je to super! 🙂 Opatrujte se příštích osm měsíců. 🙂

24. říj 2010