Hcg 152IU, rosteme, huraaaaa
darkwitch
autorneutecu neboj...
15. říj 2010
to je moc prima
15. říj 2010
nikdy som to tak nikomu nezelala ako tebe GRATULUJEEEEEEMMMMMMM
15. říj 2010
gratuluji --))
15. říj 2010
Veeelika gratulaceeee!!!!! Super!!!! 🙂
15. říj 2010
Darki, no to je BOMBA 😀
16. říj 2010
Hele, prďolko, zítra na krev držím pěsti😉
19. říj 2010
darkwitch
autor@lichtakova dekuju... strach mam teda obrovsky... ale to ty urcite chapes
19. říj 2010
Dark, takže to klaplo? Ty na nás šetříš s informacemi. 🙂 Ale vidím v tvém pasu tu super novinku, tak moc a moc gratuluju! Je to super! 🙂 Opatrujte se příštích osm měsíců. 🙂
24. říj 2010
tak aspoň tu budeme mít (doufám, že neutečeš do jiné diskuze) nějakou čekatelku a předvoj, gratulujuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!