icon

Mám opar, aft a rýmu tak snad tam ty dvě čárky v pondělí budou 😀

avatar

budou , těšíme se na ně🙂

9. říj 2010
avatar

@petrita83 ja se na ne taky tesim, i kdyz vim, ze to vyvola jen dalsi obavy 😉 ale tim si nenecham kazit radost 😉

9. říj 2010
avatar

Budou!!!! 🙂

10. říj 2010