miminko se nevyviji, pockame jestli dojde ms, patek kontrola...
:( posílám hodně sil do nového boje!
29. říj 2010
mrzi ma to kocko. neboj coskoro mimco pride. drz sa.
29. říj 2010
to mě moc mrzí=O[
29. říj 2010
Dark ;o( tolik mě to mrzí....
29. říj 2010
kočko, to mě tak mrzí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. říj 2010
Dark, to je mi moc líto. ☹ Posílám pohlazení.
29. říj 2010
to je mi taky moc lito.....nejspis slova utechy ted moc asi nepomuzou, ale i pres to je mi to opravud moc lito a drzim palecky at se brzy zadari a mate sve vytouzene miminko....drzim palecky
29. říj 2010
Nevzdavej se,moc na tebe myslime a drzime palce
2. led 2011
tak to mě moc mrzí