Tak dneska bylo folíků 12 a OPU bude ve čtvrtek 🙂
20. črc 2010
darkwitch
autorSoni dekuju, jsem zvedava koli vajicek bude ve ctvrtek a kolik embryjek mi zustane...
20. črc 2010
Dark, odjíždím na dovču, tak ti budu držet palce aspoň na dálku. Ať je embryí co nejvíc a jsou silná. Až se vrátím, budeš už mít mimísky u sebe. 🙂 Moc držím palce.
21. črc 2010
darkwitch
autordekuju, uzij si dovolenou a vrat se krasne odpocinuta a nejlepe s cernym pasazerem 😉
21. črc 2010
Paráda, krásně pokračujete, ať je co nejvíc vajíček. 🙂