icon

Maminky jak dlouho jste používali odsávačky hlenů?

avatar

Dokud se dítě nenaučí pořádně smrkat 🙂

15. dub 2013
avatar

Já to třeba používala ještě nedávno, a to mu bude 2,5 roku. Už sice smrká, ale třeba před spaním jsem mu to vysávala, když to měl fakt hodně - aby se nebudil v noci.

15. dub 2013
avatar

Starší jsou 3 a když je rýma fakt ukrutná (jako teď ☹ ) tak odsáváme pořád, i když smrkat umí, ale neumí se do toho ještě pořádně opřít 😀

15. dub 2013