Ahojte, jen to zkusím. Není tady někdo, kdo by potřeboval něco z eshopu sportvision.cz? Boty, oblečení? Pracuji tam a mám zaměstnanecké slevy. Potřebovala bych udělat ještě pár objednávek, abychom dosáhli cíle a měly nějaký bonus do výplaty. Takže navrhuji, kdyby někdo něco chtěl a je to za plnou cenu, (nesmí u toho být ještě napsané nová nižší cena) tak Vám na to můžu dát slevu 30%, když mě necháte vytvořit Vám objednávku. Vzájemně bychom si vypomohly🙂. Na slevněné už moc slevu dát nemohu, jenom trochu. Když tak mi napište do sz i s odkazem, kdyby jste něco chtěly objednat. Děkuji.
Tak to na nekoho objednej a do 14 dnu vrat 😅
Když se zaregistruji, mám slevu 20%, k tomu na první nákup ještě 10% To je celkem 30%. K objednávce tě nepotřebuji, 30% budu mít i tak, nač to komplikovat.
@1pomnenka těch 20% nemáš na všechno, jen na vybrané produkty a těch 10% je jen na první nákup. Takže pokud už jsi tam zaregistrovaná, tak těch 10% taky nemáš.
Tak to na nekoho objednej a do 14 dnu vrat 😅
@veronicka89 to zase ne, to bych byla pak ten další měsíc v mínusu🙈
Mrknu se, potřebuju pro syny kraťasy a trička ❤
@1pomnenka těch 20% nemáš na všechno, jen na vybrané produkty a těch 10% je jen na první nákup. Takže pokud už jsi tam zaregistrovaná, tak těch 10% taky nemáš.
@dascha9 a pokud ještě není zaregistrovaný, tak těch 10% na první nákup si může ušetřit na jindy🙂. Jo a navíc když to objednám já, tak poštovné neplatí, i když by to byly třeba ponožky jen za 200kč. Někomu se to třeba bude hodit.
Dobrý den, psala jsem vám zprávu 🙂
Když se zaregistruji, mám slevu 20%, k tomu na první nákup ještě 10% To je celkem 30%. K objednávce tě nepotřebuji, 30% budu mít i tak, nač to komplikovat.