icon

Ahojte, jen to zkusím. Není tady někdo, kdo by potřeboval něco z eshopu sportvision.cz? Boty, oblečení? Pracuji tam a mám zaměstnanecké slevy. Potřebovala bych udělat ještě pár objednávek, abychom dosáhli cíle a měly nějaký bonus do výplaty. Takže navrhuji, kdyby někdo něco chtěl a je to za plnou cenu, (nesmí u toho být ještě napsané nová nižší cena) tak Vám na to můžu dát slevu 30%, když mě necháte vytvořit Vám objednávku. Vzájemně bychom si vypomohly🙂. Na slevněné už moc slevu dát nemohu, jenom trochu. Když tak mi napište do sz i s odkazem, kdyby jste něco chtěly objednat. Děkuji.

avatar

Když se zaregistruji, mám slevu 20%, k tomu na první nákup ještě 10% To je celkem 30%. K objednávce tě nepotřebuji, 30% budu mít i tak, nač to komplikovat.

Dnes v 08:25
avatar

Tak to na nekoho objednej a do 14 dnu vrat 😅

Dnes v 09:07
avatar
dascha9
autor
@1pomnenka

Když se zaregistruji, mám slevu 20%, k tomu na první nákup ještě 10% To je celkem 30%. K objednávce tě nepotřebuji, 30% budu mít i tak, nač to komplikovat.

@1pomnenka těch 20% nemáš na všechno, jen na vybrané produkty a těch 10% je jen na první nákup. Takže pokud už jsi tam zaregistrovaná, tak těch 10% taky nemáš.

Dnes v 09:29
avatar
dascha9
autor
@veronicka89

Tak to na nekoho objednej a do 14 dnu vrat 😅

@veronicka89 to zase ne, to bych byla pak ten další měsíc v mínusu🙈

Dnes v 09:31
avatar

Mrknu se, potřebuju pro syny kraťasy a trička ❤

Dnes v 09:36
avatar
dascha9
autor
@dascha9

@1pomnenka těch 20% nemáš na všechno, jen na vybrané produkty a těch 10% je jen na první nákup. Takže pokud už jsi tam zaregistrovaná, tak těch 10% taky nemáš.

@dascha9 a pokud ještě není zaregistrovaný, tak těch 10% na první nákup si může ušetřit na jindy🙂. Jo a navíc když to objednám já, tak poštovné neplatí, i když by to byly třeba ponožky jen za 200kč. Někomu se to třeba bude hodit.

Dnes v 09:37
avatar

Dobrý den, psala jsem vám zprávu 🙂

Dnes v 09:54