icon

Ahoj holky,nemáte některa zkušenost jak na bradavice v dobe kojeni?Děkuji moc☺

avatar

Kdysi jsem zkoušela na bradavici na ruce plátek česneku a zalepit náplastí. Úplně to teda nevoní ale pomohlo 🙂 Jen se to nesmí dát moc na tu zdravou kůži, zbytečně ji to naruší

13. črc 2016
avatar

Já teď dávám kousek aloe pod náplast a opravdu bradavice mizí, potru to tou šťávou z rostliny a kousek dužniny pod tu náplast.

13. črc 2016
avatar

@denis85 a jak dlouho se to musí asi provádět? A asi je lepší na noc,nebo ne?

13. črc 2016
avatar

@golymetr urcite vyzkouším ,dekuji☺

13. črc 2016
avatar

@dasenka82 ty jo, už je to nějakou dobu zpátky tak si to nepamatuju jak to bylo dlouho... Navíc jsem ji měla hodně velkou. Každopádně já jsem to tam měla pořád, ve dne i v noci a mám za to že ráno a večer jsem dávala čerstvý kousek

13. črc 2016
avatar

@denis85 Děkuji,

14. črc 2016