icon

Ahoj holky,potrebovala bych poradit co mohu za léky,kdyz kojim,mam rýmu a kasel.Co myslíte Sinupret,Stoptusin,Fenistil kapky?Nebo nějaký sirup na kašel?Moc děkuji za rady😃

avatar

Mě pomáhá cibulovy nebo jitrocelovy sirup.

24. říj 2016
avatar

Mě na kašel pomohl Sinecod pro děti, poradili mi to v lékárně, jelikož je to pro děti od 2.měsíců. Za dva dny jsem měla po kašli.

24. říj 2016
avatar

Me pomohl sinupret kapky

24. říj 2016
avatar

Stopkasel DR.weiss

24. říj 2016
avatar

Moc děkuji holky😃

24. říj 2016