Asi hloupý dotaz...na levé straně mam srdicko...to mi někdo poslal?A dá se někomu poslat?A jak?Děkuji moc za odpovedi☺
U toho srdíčka máte napsanou číslici - tolik srdíček máte.. Pak kliknete na to srdíčko a vyskočí Vám okýnko, tam vyplníte komu (napíšete nick toho dotyčného) ho chcete poslat a můžete přidat i "důvod" a pak dáte "poslat srdíčko" a je to.. Obdarovaný dostane srdíčko, ale neví, od koho
21. zář 2015
dasenka82
autorDěkuji všem za odpovedi☺
21. zář 2015
jojo, buď jsi ho dostala při registraci, nebo ti ho někdo poslal. Když na něj klikneš, vyskočí okno, kam napíšeš nick toho koho chceš obdarovat (bez zavináče) a tak k tomu můžeš připojit jeden z nabízených textů 😉 Odesílání je vždy anonymní...