Holky,prosim vás, dcera 6.mesicu má v očičku zluty hnis.Nevite jak se toho zbavit?Ráno se probudila a mela slepene rasy a když jsem ji to vyčistila, tak za nějakou dobu mela ten hnis znovu.Dekuji za
rady.
My sme si to absolvovali nedávno, chytla som to od detí aj ja. Mohol by to byť zánět spojivek. Omývať prevarenou vodou, kapať OPHTHALMO-SEPTONEX ak máte doma a zajtra určite zájsť k doktorovi.
21. črc 2016
Mala to mela nekolikrat a dostala antibiotickou mast a kapky do oci.
21. črc 2016
ano, k lékaři pro antibiotika, je to zánět
21. črc 2016
Maly to mel ve 3 mesicich - zanet spojivky. Dostal kapicky, do 3 dnu byl problem pryc 🙂
21. črc 2016
K dr pro masticku 😉