icon
1 / 14
s maminkou (6.měsíc)
avatar

jé, moc vám to sluší, krásná fotka 🙂

14. kvě 2010
avatar

Ten už je veliký. Krásná fotečka.

14. kvě 2010
avatar

krásná dvojka, opravdu vám to sluší 🙂

31. kvě 2010
avatar

Lucí to je krása.....🙂

4. čer 2010
avatar

krásné!

7. čer 2010
avatar

Ten je sladký 🙂

25. dub 2012