
1 / 14
s maminkou (6.měsíc)
Ten už je veliký. Krásná fotečka.
14. kvě 2010
krásná dvojka, opravdu vám to sluší 🙂
31. kvě 2010
Lucí to je krása.....🙂
4. čer 2010
krásné!
7. čer 2010
Ten je sladký 🙂
25. dub 2012

Ten už je veliký. Krásná fotečka.
krásná dvojka, opravdu vám to sluší 🙂
Lucí to je krása.....🙂
krásné!
Ten je sladký 🙂
jé, moc vám to sluší, krásná fotka 🙂