icon
1 / 1
avatar

Amen.

11. únor 2017
avatar

@panihk kéž by to tak nebylo ☹

11. únor 2017
avatar

Je pravda, že hodně maminek se sem chodí chlubit. Ale jinak nesdílím názor, že na sebe maminky utočí. Když potřebuju radu skoro vždy ji dostanu.

11. únor 2017
avatar

@wildness to nebylo psáno o tomto fóru, ale obecně 😉

11. únor 2017
avatar

To je dobrý, hned o dvě hodiny se tady jedna naváží do druhé, na jakou blbost se to proboha ptááá??? To není o fóru ale o lidech obecně 😀

11. únor 2017
avatar

krasne napsane, mas pravdu.....celkove je spatne sklatulkovani na biomatky, alternativni ci jine moderni- kazda to dela, jak nejlepe umi, je dobre rict nazor, ale nepohorsovat, nenadavat hned na druhe a nevnucovat

16. únor 2017
avatar

@vevina14 ano tak to je. Já nikomu nevnucuji svůj způsob života, myslím, že každá děláme co můžeme a měly bychom se respektovat ❤

16. únor 2017