icon
1 / 1
avatar

To je pěkně,jen me mrzí ze některé veci co mi hodně ublizili nemůžu zapomenout,i když vim ze chci a bylo by to spravne

20. dub 2017
avatar

@pomoztekacence i já jsem dlouho měla takové období, kdy jsem se vracela do minulosti, ale teď už vím, že to nezměním a jen mě to oslabuje a brzdí. Ale k tomu si dojdete sama, až přijde čas a k tomu Vám budu držet palce❤

21. dub 2017
avatar

Ja porad věřím ze se to změnit da.Dekuji

sticker
21. dub 2017
avatar

Je je já jsem blba,myslela jsem ze odpovídá na něco jiného.Mate pravdu,doufám ze na to brzy přijdu.Dekuji

21. dub 2017