Maminky jezdí vaše děti na tábor, náš pojede letos porve (7 let) na týden.V čem 🏕 má dítko věci,kufr/ taška ?
moj mal 8 prvykrat. mal veci v tak stredne velkom kufri, voslo sa tam vsetko. veci som mu balila do rolky, pekne vsetko vliezlo-hlavne osuska a pod. prehladne sa to ulozi. byva tam casto malo miesta, ked je viac deti na izbe. nepotlaci sa to tak ako v cestovnej taske.
A navyse len ruksak na vylet, atd, a drobnosti a svacina na cestu.
Odpověz
9. bře 2018
Já jezdím na tábor jako zdravotník a děti mají věci většinou v kufrech. I našim dětem balím do kufrů. My máme stanový tábor, takže děti mají věci celou dobu v kufrech, mají je položené na posteli a v tom se hrabou. Musím říct, že když boduju úklid, tak nakouknout du kufrů chce někdy silný žaludek 😉
Odpověz
9. bře 2018
Jezdí už 2 roky na soustředění na déle než týden, vloni byly poprvé na táboře...mladší 6,5 a starší skoro 9...věci měly v kufru, je to přehlednější. Na soustředění berou tašku, ale tam jim to já pomáhám vybalit do poliček...Na tábor jezdí do chatek, kde je odkládacího prostoru málo, takže mají věci napytlíkované v kufru, ať mají přehled.