icon
7 / 33
test pohlaví gendermaker prej holčička.. kééžž byy!! 22.1 . (12tt)
avatar

Můžu se zeptak kde se kupuje?

29. led 2016
avatar

Tak tenhle test mě zajímá.....znáš někoho kdo s tím má zkušenost?

29. led 2016
avatar

Moc děkuji

29. led 2016
avatar
29. led 2016
avatar

@rebarborka1980 ten tvůj to je jiný

29. led 2016
avatar

@rebarborka1980 si asi počkám na utz

sticker
29. led 2016
avatar

@denousek kamarádka měla tenhle 🙂 a vyšel

29. led 2016
avatar

,,,@misicka63 víš co já jsem se nemohla dočkat a jsem zvědava zda to ukázalo správně..prostě pruzkum 🙂

29. led 2016
avatar

@misicka63 já o něm také uvažuji mám doma dva kluky,ale pak si říkám,že to stejně nezměním 😀

29. led 2016
avatar

@denousek Já si raději počkám

29. led 2016
avatar

@misicka63 však jasně to je na každém...není to nejlevnější záležitost....

29. led 2016
avatar

@denousek určitě pak dej vědět jak to dopadlo 🙂 a ty máš doma kluka...kluky?

29. led 2016
avatar

@rebarborka1980 taky mám právě dva kluky 🙂 a je to naposledy co jsem těhu (asi teda :D ) tak si to užívám 🙂 no co peníze budou a my ne 🙂 .

29. led 2016
avatar

taky mám dva kluky

sticker
29. led 2016
avatar

@denousek tak to jsme na tom stejně a stejný taťka .-)?A jak staří jsou kluci?

29. led 2016
avatar

@misicka63 a teď jsi v kolikátém týdnu?

29. led 2016
avatar

ted je prej holčičí éra tak snad to vyjde řekl mi to včera i dr na genetice že to vypada na děvčátko tak jsem rozhozená snad to tak zustane! 🙂

29. led 2016
avatar
29. led 2016
avatar

@misicka63 tak ono dost záleží na doktorovi některý už tipne kolem 12týdne

29. led 2016
avatar

jojo u kluků to poznal

29. led 2016
avatar

@misicka63 kolik je klukům?Mě to řekl až někdy kolem 20týdne

29. led 2016
avatar
29. led 2016
avatar

@misicka63 tak já mám 10 a 14 tak teď už to asi odhadnou dřív 🙂

29. led 2016
avatar

určitě jo a ty jsi těhu?

29. led 2016
avatar

jj jsem jsem na začátku 6týden

29. led 2016
avatar

držím palce aby vše dopadlo dobře

29. led 2016
avatar

@rebarborka1980 taky držím palečky!!

29. led 2016
avatar
29. led 2016
avatar

@denousek děkuji moc 🙂

29. led 2016
avatar
29. led 2016
avatar

@denousek ahoj tak už víte pohlaví?Jsem zvědavá zda test nelže 😉

12. únor 2016
avatar

@rebarborka1980 ahojky zatím jen že screningu tak to beru s rezervou .....vypadá to na holcicku

12. únor 2016
avatar

@denousek tak super 😉

12. únor 2016
avatar

@denousek dělala jsem test také a ukazuje na holčičku 🙂 zítra se to dozvíme :D

5. dub 2016
avatar

@anonym1987 tak dej vědět jak si dopadla 🙂

6. dub 2016
avatar

@denousek jelikož mi nedělala utz :( Tak až 28.4. .

6. dub 2016
avatar

@anonym1987 je e e 😕 mela sis ho zaplatit tak vydrz no

6. dub 2016
avatar

@denousek jo já jí nabízela peníze,ale ona vubec nic 3-4 D Nas čeká 14.5 .Zatím mám pouze atb mám infekční onemocnění močového měchýře způsobené větším množstvím progesteronu :(

6. dub 2016
avatar

@anonym1987 coze?ona nechtela ani za penize?vzdyt uzv na prani je normalni vec.ach jo,tak vydrz

6. dub 2016
avatar

@denousek tak jsem Vás našla a máme potvrzenou holčičku :D Jinak gratuluji k Maličké je nádherná

5. srp 2016
avatar

@anonym1987 tak to je super!gratuluju 😊

6. srp 2016