icon
avatar
denousek
29. led 2016

Naš poklad číslo tři 🙂

Již mám dva rarachy a tak do třetice všeho dobrého,ať je doma veselo🙂))

26dpo kvůli špinění 1uzv potvrzen váček a žl.tělísko v děloze)
16.12.2015 ( 31dpo) uzv v Ol u p.Poláka... srdíčko bije 🙂
22.12. první poradna . 7+1 tt .. vyfasovaná průkazka 🙂
28.1. ta jsem po screningu a vše je ok ...strašně se mi ulevilo!!ale špatná viditelnost prej.....ale na větu dr nikdy nezapomenu!prej vypadá to na holčičku ! 🙂 kéž by to tak zustalo...
19.2... 16týden .. (15+4) .. odebrána krev na triiple test.... muj dr na uzv tipuje holčičku 🙂 snad to tak zůstane! 🙂
24.3.2016 - 21týden...druhy screning za námi !! čekáme holčičku jupííííí..... váhový odhad 347g a 18cm 🙂 zdrava krásná a naše ♥
31.5.2016 - velky uzv ve 31týdnu (30+1) váha cca 1602g stále holčička uufff 🙂
22.7.dle uzv dva tydny do porodu 39tt odhad vahy 3300g 😊
.
hurááááá .1.8.2016 Deniska je na světě!! narodila se v 4.30h. s váhou 3150g a 48cm! o pulnoci začali bolesti ,ve 3h se jelo do porodnice a v pul 5hotovo! 🙂

avatar

jééé třetí poklad??? moc gratuluji 😵 😵

29. led 2016
avatar

@tiburcia ano 🙂 moc děkuji 🙂

29. led 2016
avatar

gratuluji

29. led 2016
avatar

@denousek jůů a koukám že holčička, tak snad to tak už zůstane 🙂

29. led 2016
avatar

@lucifereeek snad 🙂 ale beru to s nadhledem 🙂

29. led 2016
avatar

@denousek no tak jasné, ale už máš dva kluky tak změna by byla fajn 🙂

29. led 2016
avatar

@lucifereeek to si pis 😁

29. led 2016
avatar

Gratuluji 🙂

29. led 2016
avatar

@denousek Malá přišla ze školky a řìká mi ,,maminko Maty Hrazdil budou mìt doma miminko,, 😉 tak veliká gratulace Peti ;) ;)

30. led 2016
avatar

@eeminka fakt? 😀 tak to hledim 😀😀 druhej to taky hned vykecal,nj tesi se 😊

30. led 2016
avatar

@denousek jj řìkala 😉 vìš jak děti ;)

30. led 2016
avatar

No nekecej! Gratulujeme Peti!

30. led 2016
avatar

@petrusew nekecám Peti 🙂 děkujii 🙂

30. led 2016
avatar

Jůůů, holčička, tak to moc gratuluju 😉 !!!

19. únor 2016
avatar

@vavaz no snad 🙂 ještě to beru s rezervou 🙂

19. únor 2016
avatar

@vavaz a děkujii 😵

19. únor 2016
avatar

Jééjda já ti tu holčičku tak záávidím.. taky bych už chtěla a kdyby ještě ta holčička tak si pískám 🙂 Jinak mooc krásný věcičky, já jak zjistila, že sem těhu nakupovala sem jak dravá a mám to schovaný příště budu čekat až do nějakého toho velkého UZ dřív nekoupím nic.. ☹

9. dub 2016
avatar

@martinkamoj marti moc děkuji.... jinak tim to určitě nebylo že sis nakoupila věcič stat se může cokoliv celou dobu,snažim se si to nepřipouštět...a držím ti palečky ať už se taky konečně dočkáš!!

9. dub 2016
avatar

no to je růžový sen 🙂 Tak rychlý porod, krásné první společné chvilky, klidné šestinedělí a maličké hodné brášky a radostné objevování světa 🙂

24. črc 2016
avatar

@meganunu diky snad ano

24. črc 2016