3.6.2016-----66dní do TP (31tt) a vůůůzzz je doma :)
pěkněj 😉 co to je za značku prosím..?
3. čer 2016
my máme tady tento, barevné na prodejně nebyly a stejně jsme nevěděli jistě pohlaví. Ale i tak se mi moc líbí 🙂
3. čer 2016
Toje krása Nádherný moc 🙂

3. čer 2016


Tak ten je 🙂