Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
martinkamoj
5. říj 2017 Čtené 30x

Posledních pár měsíců se zapojuji aktivně do testování, bohužel ani na jedno sem nebyla vybrána což mě trošku mrzelo a říkala si, že už to vzdám a zkoušet štěstí o testy nebudu.

Stal se zázrak při nabídce testování kosmetiky La Roche-Posay sem byla vybrána do testování. Měla jsem obrovskou radost. Při obdržení balíčku, což bylo velmi ale skutečně velmi rychle mě překvapilo, že dorazil ze Slovenska a s takovou rychlostí jsem jej fakt nečekala. Po rozbalení jsem se prohrabala k výrobkům.

Překvapila mě velikost " testrů" fakt jsem čekala poloviční lahvičky. Po oňufání mléka a gelu jsem si řekla, že voní i příjemně jemně a né žádnou šílenou parfumerkou. Mléko mi vonělo trošku po dřevu, gel byl spíš bez vůně. Hned první večer jsem se já i s pratnerem pustila do testování. Po gelu byla velmi jemná pokožka a po namazání mlékem, které se hned vstřebalo byla jako dětská prdýlka . Partner si taky pochvaloval. Vzhledem k tomu,že trpím atopickým exémem, tak mi občas některá kosmetika nesedne.

U La Roche-Posay se tak "zatím" nestalo a věřím že ani nestane. Při návštěvě tchýně, která měla komplet vyházené ruce také nějaká alergická reakce jsem jí nabídla aby vyzkoušela ruce namazat mlékem místo indulony,kterou je mazala. Pochvalovala si i ona a s partnerem po měsíčním testování jsme se rozhodli i jeho maminku obdarovat krémem na ruce od La Roche-Posay kosmetiky. Já osobně tuto kosmetiku neznala ale jsem velmi ráda, že jsem jí poznala a určitě budu doporučovat i dál, kdyby mohl i náš pejsek testovat, tak by se aktivně zapojil...

Do budoucna až bude miminko, plánuji zařadit tuto kosmetiku i jemu do skříňky i dle různých recencí od mých kamarádek.

Doporučili byste tyto 2 produkty znacky LRP na základě vlastních zkušeností? Určitě ano a jistě vyzkouším i jiné výrobky této kosmetiky :slight_smile:

#test_larocheposay

Čti celý článek