Kluk, sedm let: "Mami, když si byla dítě, zlobila jsi taky?"
Já, sto let: "Hm, víc než ty ne."
"To byla tvoje kamarádka?"
"Co?"
"No ta Tyne..."
stasiyano

30. říj 2015
😀 😀
30. říj 2015
Kluk, sedm let: "Mami, když si byla dítě, zlobila jsi taky?"
Já, sto let: "Hm, víc než ty ne."
"To byla tvoje kamarádka?"
"Co?"
"No ta Tyne..."

😀 😀