diniki
9. črc 2013

Všestranné použití bepanthenu - kdo, kde, kdy ho na dovolené použil

Kdo z vás se podíval na můj profil, tak možná narazil na informaci, že jsem se stala ambasadorkou značky Bepanthen.
Image title
Bepanthen jsem s Nikčou používala už od jejího narození. Já na mazání bradavek po kojení a Nikina na zadnici. A používáme ho dodnes. Proto, když mi přišla nabídka, abych se stala ambasadorkou, tak jsem neváhala. Mám s bepanthenem jen samé dobré zkušenosti a maminy kolem mě také.
Prošla jsem školením, kde všude se dá mast použít a mým poslaním je předat tyto informace.
My používáme mastičku na všechno možné. Dneska bych vám chtěla popsat, jak jsme ji využili na naší dovolené:
Image title
Matěj - nejmladší člen výpravy
než jsme vyrazili na dovolenou, tak Milča (maminka) musela doplnit zásoby. Takže Matěj dostal krabičku od Bepanthenu na hraní. Budil se jako první, tak si s ní pohrával a nás ostatní nechával dospat. Jinak se mu samozřejmě mast maže na zadeček a do všech jeho minifaldíků, aby se předešlo opruzeninám, které v těhle teplech hrozily.
Vojta a Niki
u dvouletých dětí se už mast na opruzeniny maže v menší frekvenci. Takže u našich dětí většinou ráno a večer po koupání.
Niki měla pěknou rýmu a kolem nosu už byla pěkně sedřená. Nevěřili byste, že stačí 1-2x namazat.
Image titlePak se jí na nožičce udělal puchýř, který si hned strhla a fňukala, že ji to bolí. "Mamíííí, namažeš mi to mastičkou". Mazali jsme Bepanthenem Plus. Bohužel si ho jednou otevřela sama a pojmula to tak, že se pro jistotu namaže celá, tak ho docela vyplácala.
Po návratu ji hned první den bratránek Kuba strčil na pískovišti a Nikča si sedřela záda. Tak si našla další důvod, proč se namazat.
Pavel
před dovolenou měl úraz při sjíždění Jizery. Když přenášeli lodě, tak na jeho nohu jedna z nich spadla a způsobila mu otevřenou ránu, kterou nakonec musel přeléčit i antibiotiky. Na dovče už tam měl jen strup, ale ten pnul. Tak se mu při každém přebalování Matěje hodil bepanthen do ruky a Pavel poctivě mazal.

zapomněla jsem se namazat a spálila jsem si záda. Neměla jsem s sebou Panthenol a tak jsem zkusila Bepanthen Plus. Pálení v tu chvíli polevilo a druhý den jsem se už mazala Panthenolem.
Komáři
když štípají, tak Bepanthen Plus zabírá. My jsme s nimi naštěstí problém neměli.
A co vy? Na co všechno používáte BEPANTHEN???
Předem děkuji za rady pro ostatní.

U nás Bepanthen skvěle pomáhá na všechny možné odřeniny, teď v létě na spálené rty. A samozřejmě jako prevence opruzenin. Na to je fakt skvělý.

28. črc 2013

Loni jsem vůbec nebyla připravená na úrazy. Po několika pádech, odřeninách, kdy vytáhla kamarádka Bepanthen z tašky už dávám pozor abych měla lékárničku vždy po ruce. Jen od pondělí do čtvrtka u malého sedřená holeň o schod, poškrábané koleno o větev, vosí štípanec pod uchem, ukopnutý sedřený palec, sedřená kůžička a nehet na malíčku na noze....a za mně, dvě malé popáleniny od vaření a na hřišti ještě kamarád taky tříročák dvě drobné zranění na lokti a palci u nohy. Mažu a mažu. Už i přítel je pokřtěný Bepanthenem, protože se spálil ošklivě na slunci a nebyl po ruce Panthenol ve spreji, tak se mazalo Bepanthenem. Spotřeba nehorázná ☹

30. črc 2014

Začni psát komentář...

Odešli