@pettty Vazne? A ja tipovala, ze bude uz vdana aspon s dvojkou deti 😀 Moc hezka holka. Skoda, ze pro ni byla skola moc z ruky a po par mesicich presla na jinou. Mela jsem ji moc rada. Dokonce jsme si pak jeste dlouho psali dopisy. Tak ji pozdravujte od Katky z intru z Otrokovic. A jestli mate nekde treba jeji fotku, tak bych docela rada videla, jak ted vypada 🙂
4. bře 2017
Jj je to krasna zenska, jen trochu smula na chlapy 🙂 ted jsem o ni chvili neslysela, mela bych vyrazit mezi lidi 🙂 urcite vyridim.. pohrabu se ve fotkach s kdyz tak poslu, v mobilu nic nemam...
4. bře 2017








Jee, tak jsem si vzpomněla na kamarádku z intru. Taky byla z Hodslavic 😊 Ale kontakt už na ni nemam. Jmenovala se Folbergerova myslím. Neznáte? Jestli nevadí, že se ptám.