Za sebe bych vyhodila.... Už je půl roku po datu spotřeby, neriskovala bych to
3. srp 2019
Nic se mu nestane, jen se hůř rozpouští, takže teplejší vodu ;)
3. srp 2019
V nouzi největší bych ho asi použila, ale to tedy by fakt muselo jit o život. Pul roku prošlou potravinu bych dítěti nedala.
3. srp 2019
dinushka00
autorNakonec jsme ho vyhodily..
4. srp 2019


Muzes. Buh vi jak dlouho lezelo v regalu v obchode. Koukni i na datum spotreby. Nebo aspon ja bych ho pouzila.