dinushka00
autorMladší usnula dnes raz dva, za to straší rošťák furt něco potřebuje 🤦♀️ když to neni pití, tak jde čůrat, pak má hlad🤷♀️ no snad to zalomi co nejdřív 🙏
13. pro 2019
U nás dneska klid není. Už jsem měla radost, že dcera chodila spát ve 20:20 a to fakt hned spala, ale dneska za boha nic. Je protivná převaluje se, leze z postele do postele... To dneska ještě musím upéct dort ://
13. pro 2019
dinushka00
autor@anna0306 ještě nějaké vedlejší účinky úplňku 🙊
13. pro 2019
Taky koukáme 😃
13. pro 2019

taky mám chlapa na večírku a dítě po 2h vypadá,že zabralo.tak snad