icon

Máme rýmu a už i sem tam kašlík :( teplota žádná máme jít k doktorce ? od včerejšího večera dáváme Nasivin pro mimča.

avatar

podle toho jak kašle ,já vždy když se mi kašel nezdá tak radši jdu aby ho poslechla

23. zář 2016
avatar

Ne, pokud nema teplotu nebo barevnou rymu. Odsavaj, strikej do nosu, at hodne pije

23. zář 2016
avatar

vykašlává, nemyslím, že by byl suchý, to byl večer. snad to bude jen nachlazení.

23. zář 2016
avatar

Je pred vikendem ja bych treba zasla

23. zář 2016
avatar

Asi tam raději zajedu 🙂 děkuji všem

23. zář 2016