dinushka00
autor@mmirunda malá si udělala pěknou vilku ☺️😁
24. pro 2018
Hezky melounek! 😇
24. pro 2018
@dinushka00 to teda, i s bazénem 😂😂 ale ten můj si taky staví dobře. Jsem 31tt
24. pro 2018
dinushka00
autor@mmirunda krásné bříško 😘 jsou velice vynalezavi už v bříšku, asi z nich budou architekti 😂
25. pro 2018
@mmirunda já 30tt
25. pro 2018
@tereza2016h ty tam máš taky kopačák co? Moc hezký bříško 😉
25. pro 2018
dinushka00
autorJa 33 týden 🤭
25. pro 2018
@mmirunda vůbec nevím co tam je,ale je to už pekelně těžký😂😂😂
25. pro 2018




To vypadá jako by jsi tam měla kopačák. Přeji rychlý a co nejméně bolestný porod 😉