Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  mmirunda
  24. lis 2018    Čtené 458x

  Panenka Baby Alive - Matyášek ♥

  Dlouho jsem se do testování s Modrým koníkem nezapojovala. Chodila jsem sem méně a
  méně, nebo mě bolelo, že nám se miminko stále nedaří. Anička už potřebovala sourozence. Nakonec se štěstí usmálo i na nás a já měla v bříšku miminko. Tehdy dcera začala řešit vše okolo miminek a začala si hrát na maminku. V televizi zrovna běžela reklama na novou panenku Baby Alive. Samozřejmě, že ji zaujala a chtěla ji. V té samé chvíli jsem si i já všimla nového testování zrovna této panenky. Pod příspěvkem již bylo spoustu komentářů, ale i tak jsem zkusila štěstí a napsala i já. Ani v nejmenším jsem nevěřila tomu, že zrovna nás na testování vyberou. Na MK jsem testovala dvakrát a vždy hračku od HASBRO. Dcera je prostě dítě štěstěny.
  Přišel mi mail, že jsme vybrané jako testerky panenky. Mohla jsem napsat i své přání,
  jakou panenku si představuji. Chtěla jsem chlapečka, protože i chlapečka mám zrovna v bříšku. A teď už jsme jen netrpělivě čekaly na balíček. Konečně došel!

  A došel chlapeček ♥ Dcera ho ihned pojmenovala jako Matyášek. A už to začalo. Ihned
  všechno rozbalit a vyzkoušet, pokud možno hned! Obrnila jsem se trpělivostí a šla jsem do toho.Vybalily jsme spolu Matyáška z krabice a zjišťovaly, co všechno obsahuje.
  Součástí poslaného balení byla nejen panenka, ale i lahvička na pití, lžička, mixér, plenky, hřebínek a dva druhy pytlíčků na přípravu jídla. Dcera byla samozřejmě zvědavá a hned panenku vysvlékla. Měl to přece být chlapeček! Tady přišlo mé první zklamání, myslela jsem, že to opravdu chlapeček bude. Ale mezi nožičkami nic. Ani náznak rozdílu mezi holčičkou a chlapečkem. Proto jsem chlapečka
  chtěla. Ale zklamání bylo jen u mne, dcera byla spokojená. Nasadily jsme Matýáškovi
  plenku a pustily se do přípravy jídla.
  Bylo to celkem snadné, rozmíchat pytlíček v troše vody a mohlo se jít na první krmení!

  Krmily jsme přesně podle uvedeného návodu. Ale Matyášek neměl snězenou ani polovinu a už nám plenka začala protékat. Naštěstí jsme měly po ruce nachystané vlhčené ubrousky. Bez těch se celé testování prostě neobešlo. A v plence to vypadlo opravdu opravdově 😀

  Ale narazily jsme na další problém. Jakou plenku mu dáme, když přišly jen dvě. A jídlo nám zůstalo už jen jedno. Dcera byla smutná, že přece Matyáška nemůžeme nechat hladem. Takže mamince nezbylo nic jiného, než jídlo a další plenky objednat. A bjednala jsem i nočník, který byl přesně dělaný na Matyáška. Díky němu jsme ušetřily další plenky. Protože tady je za mě další negativum. Cena panenky je opravdu vysoká a náhradní jídlo a plenky jsou neadekvátně drahé. 6 ks plenek se pohybuje kolem 200,- a 8ks jídel cca 250,-, pokud někde nenarazíte na akci. Což mi přijde opravdu hodně. Přikoupeným nočníkem jsme tedy šetřily plenky a krmením vodou jsme šetřily jídlo.
  Nebyl den, kdy by si Anička s Matyáškem nehrála. Přidělila mu kolébku, ze které vystrnadila jinou panenku a kolébku umístila vedle svojí postýlky. Ihned po probuzení se začínala starat. Školka - neškolka.

  Matyášek dostal čestné místo mezi všemi hračkami a opravdu není den, kdy by si s ním dcera nehrála. Je nadšená. Našla mu dudlík, další oblečky a vždy když může tak ho bere všude sebou. Už se moc těší až nám přibude opravdové miminko a bude moct pomáhat. 

  Matyášek jí to čekání na to opravdové miminko jistě aspoň o trošku zkrátí. 

  A jak to tedy shrnout. Rozdělme si pozitiva a negativa.
  Pozitiva:
  - nejdůležitější je, že se líbí dceři
  - snadno se omývá a rychle vyschne.
  - doplňky k panence jsou jako opravdové, ať už plenky, lahvička nebo mixér
  - je výběr z mnoha různých variant panenek
  - a pro mne má Matyášek krásné oči ♥
  Negativa:
  - za mě je to rozhodně cena náhradních komponentů
  - chybějící rozlišení mezi holčičkou a chlapečkem
  - nedostatečně těsnící a savé plenky
  Kdybych se měla teď rozhodnout, zda panenku dceři koupit, hodně bych se rozmýšlela. Panenka je krásná, jen to dokupování náhradních věcí se pak vyšplhá do nebeských výšin. Ale dcera je spokojená a to je přece nejdůležitější. Takže je možné, že bych ji opravdu koupila.
  Jsem moc vděčná týmu Modrého koníka a firmě Hasbro, že zrovna nás vybraly na toto testování. Z celého srdce děkujeme a přejeme krásné blížící se Vánoce.

  #test_hasbro2 #recenze #zkusenosti_babyalive

  mmirunda
  19. lis 2016    Čtené 227x

  Jak jsme testovali Zubaře od Hasbro

  Jak většina z Vás ví, na Modrém koníku lze teď testovat spoustu úžasných výrobků. Snažila jsem se zapojit do některých z nich, ale štěstí se na nás usmálo právě až se Zubařem od Hasbro a s jejich úžasnou modelínou Play-Doh. Asi proto, že moje dcera má prostě více štěstí než já a co si budeme povídat, testovat hračky je zábava.

  Play-Doh hra Zubař je skvělá zábava pro malé zubaře. Můžete modelovat nové zoubky nebo vyvrtat kaz pomocí elektrické zubní vrtačky. Naučíte se správně čistit zoubky nebo můžete vymodelovat i rovnátka. Je vhodný pro holky i pro kluky od cca 3 let, ale určitě si s ním vyhraje i spoustu dospělých.   A teď jak to probíhalo u nás.

  Aničce jsem oznámila, že přišlo překvapení a nastalo šílené trhání zabaleného balíčku a radost v dětských očích, když si balíček rozbalila. Plastelínu miluje a modeluje hodně často. Doufala jsem, že i tohle ji chytne a třeba se přestane zubaře bát. Zpočátku to vypadalo dobře. Vše bylo super do doby, než jsme do elektrické vrtačky vložili baterky. To se začala bát a nechtěla ji vzít ani do ruky, že vrtat má raději maminka. Tvořit zoubky, ať už bílé, zelené nebo červené pro ni byla veliká zábava, stejně tak jako je čistit nebo tvořit rovnátka a plomby. Po dobu testování jsem zkusila, co se dalo, abych ji přesvědčila si s vrtačkou zkusit vrtání, ale raději přestala modelovat úplně a šla si hrát s něčím jiným.

  Pozitiva za nás:

  - s modelínou se krásně pracuje, má úžasně barvy a spoustu možného i nemožného využití.

  - je opravdu pro všechny věkové kategorie. Bavila Aničku, bavila mě a v podstatě celou rodinu

  -dá se snadno odstarnit z oblečení i odevšad kde jsem ji po dobu testování nacházela 😀

  Negativa za nás:

  - co se týče negativ, jediné co mi vadilo ( a samozřejě že to chápu ) je to, že zrovna u této sady, kdy jsme vymodelovaly s dcerkou zuby, nechtěla je uklidit a chtěla je nechat panáčkovi v pusince. Jenže plastelína do druhého dne seschla a už se s ní nedá pracovat.

  - druhé naše negativum je strach z vrtačky, ale vím že většině dětem se na této hračce líbí právě ta vrtačka.

   Před testováním jsem uvažovala o koupi zrovna této Play-Doh sady Zubař. Jsem tedy ráda, že jsem ji mohla s dcerou vyzkoušet. Modelíně dále budeme věrné, jen zkusíme asi jiné sady a postupem času se třeba zbavíme i strachu z vrtačky 🙂 Týden testování bylo na zbavení strachu asi málo. Výrobek mohu ostatním maminkám jedině doporučit. Pokud váháte, neváhejte. Ježíšek už je za dveřmi a musíme si vychovávat mladé zubaře neb jich začíná být nedostatek. Moc děkujeme týmu Modrého koníka, že díky nim jsme se mohli testování zúčastnit.