mmirunda
19. lis 2016
227 

Jak jsme testovali Zubaře od Hasbro

Jak většina z Vás ví, na Modrém koníku lze teď testovat spoustu úžasných výrobků. Snažila jsem se zapojit do některých z nich, ale štěstí se na nás usmálo právě až se Zubařem od Hasbro a s jejich úžasnou modelínou Play-Doh. Asi proto, že moje dcera má prostě více štěstí než já a co si budeme povídat, testovat hračky je zábava.

Play-Doh hra Zubař je skvělá zábava pro malé zubaře. Můžete modelovat nové zoubky nebo vyvrtat kaz pomocí elektrické zubní vrtačky. Naučíte se správně čistit zoubky nebo můžete vymodelovat i rovnátka. Je vhodný pro holky i pro kluky od cca 3 let, ale určitě si s ním vyhraje i spoustu dospělých.   A teď jak to probíhalo u nás.

Aničce jsem oznámila, že přišlo překvapení a nastalo šílené trhání zabaleného balíčku a radost v dětských očích, když si balíček rozbalila. Plastelínu miluje a modeluje hodně často. Doufala jsem, že i tohle ji chytne a třeba se přestane zubaře bát. Zpočátku to vypadalo dobře. Vše bylo super do doby, než jsme do elektrické vrtačky vložili baterky. To se začala bát a nechtěla ji vzít ani do ruky, že vrtat má raději maminka. Tvořit zoubky, ať už bílé, zelené nebo červené pro ni byla veliká zábava, stejně tak jako je čistit nebo tvořit rovnátka a plomby. Po dobu testování jsem zkusila, co se dalo, abych ji přesvědčila si s vrtačkou zkusit vrtání, ale raději přestala modelovat úplně a šla si hrát s něčím jiným.

Pozitiva za nás:

- s modelínou se krásně pracuje, má úžasně barvy a spoustu možného i nemožného využití.

- je opravdu pro všechny věkové kategorie. Bavila Aničku, bavila mě a v podstatě celou rodinu

-dá se snadno odstarnit z oblečení i odevšad kde jsem ji po dobu testování nacházela 😀

Negativa za nás:

- co se týče negativ, jediné co mi vadilo ( a samozřejě že to chápu ) je to, že zrovna u této sady, kdy jsme vymodelovaly s dcerkou zuby, nechtěla je uklidit a chtěla je nechat panáčkovi v pusince. Jenže plastelína do druhého dne seschla a už se s ní nedá pracovat.

- druhé naše negativum je strach z vrtačky, ale vím že většině dětem se na této hračce líbí právě ta vrtačka.

 Před testováním jsem uvažovala o koupi zrovna této Play-Doh sady Zubař. Jsem tedy ráda, že jsem ji mohla s dcerou vyzkoušet. Modelíně dále budeme věrné, jen zkusíme asi jiné sady a postupem času se třeba zbavíme i strachu z vrtačky 🙂 Týden testování bylo na zbavení strachu asi málo. Výrobek mohu ostatním maminkám jedině doporučit. Pokud váháte, neváhejte. Ježíšek už je za dveřmi a musíme si vychovávat mladé zubaře neb jich začíná být nedostatek. Moc děkujeme týmu Modrého koníka, že díky nim jsme se mohli testování zúčastnit.

#test_hasbro

Mohu se zeptat ta sada se pak po otestování vrací? Nebo už vám zůstává napořád?

6. kvě 2017

@partyzanka91 už nám zůstala 😉

7. kvě 2017

Začni psát komentář...

Odešli