dinushka00
autorMinuly rok jsem pekla uz v listopadu a všechno bylo dobré. Mám schované ve spajzu, kde je chladek, tma.. Je to jen trocha lineckeho, u nas to cukroví stejne moc nejíme, tak aspoň na stůl 🙄😅
26. lis 2018
Taky se chystám příští týden, ale takového pomocníčka bych brala hned 😊
26. lis 2018




To jako uz pecete? A co pecete? Nezkazi se to?