Tak i u nas v Novém Jičíně sněží 😍 to máte vidět tu radost našeho malého 😀😍
Chomutov chumelí.
20. lis 2018
Frenštat taky snezi
20. lis 2018
dinushka00
autorŠli jsme ven a celá Loučka jen slyšela sněží, sněžíí 😀 mamíí, dívej sníh 😀 .. Je sranda jak už z toho má takový rozum 😅 lidi se akorát dívali, jakoby to dítě níkdy snad nebylo v zimě venku
20. lis 2018
Kopřivnice taky 😀 Malá spí, jsem zvědavá jak se bude tvářit na její první sníh 😀